Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

 

Vítáme Vás v mediálním světě INFO Noviny24

Svět informací pro Vás

Internetové noviny INFO Noviny24, stejně Rádio Český Kocourkov, jsou součástí mediálního portfolia skupiny MBG (Morgan Business Group), která pracuje s relevantními informacemi podle vhodného typu média a redakčního záměru. Kromě uvedených integrovaných newsroomů disponuje skupina MBG celou řadou dalších webových portálů zaměřených na konkrétní činnosti a aktivity skupiny.

Na stránkách internetových novin INFO Noviny24 poskytujeme online relevantní informace pro manažery, podnikatele, studenty a ostatní aktivní uživatele internetu. Zapojte se i Vy do dění kolem nás a spolupracujte aktivně na vytváření obsahu internetových novin INFO Noviny24!

Prostřednictvím mediálního portálu INFO Noviny24 máme možnost vzájemně se informovat o všem co je nového a zajímavého, a to nejen v našem "malém českém údolí". Publikováním svých hodnotných myšlenek nebo upozorněním na zajímavý článek přispějete ke kultivaci nás všech. Své příspěvky zasílejte na info@infonoviny24.cz.

Čtěte a pravidelně sledujte INFO Noviny24, kde se dozvíte vše podstatné, co potřebujeme vědět, a to nejen o zdraví, vzdělávání, ekonomice, online nakupování, cestování a podnikání. V případě Vaše zájmu o zajímavé rozhovory, názory, velmi užitečné rady a poradny, oblíbené sociální sítě, blogy plné nevšedních zážitků a rozmanité kluby jste rovněž na správném místě.    

Nemáme ambice stát se mediálním domem na českém trhu, ale věříme, že Vám INFO Noviny24 budou složit jako nekonečný zdroj inspirativních i praktických informací, jako místo, kde kvantita plytkých informací je nahrazena kvalitou relevantních informací.

Motta

Online relevantní informace pro manažery, podnikatele, studenty a všechny aktivní uživatele internetu.

Hodnotné informace, které jsou vždy k dispozici, když je potřebujete tak, jak je potřebujete.

Vždy bylo důležité umět rozpoznat hodnotné informace a ty předkládat ve správné formě k jejich dalšímu využití.

Také v minulosti platilo, že kdo měl správné informace ve správný čas, měl výhodu před ostatními.

Je dobré být správně informován a přitom nebýt zahlcen plytkými informacemi.

Kontakt na INFO Noviny24

V případě Vašeho zájmu o jakékoliv informace o mediálním portálu INFO Noviny24 nám kdykoliv napište na:

E-mail: info@infonoviny24.cz

Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Kdykoliv nás kontaktujte pro podrobnější informace.

 

Facebook      Twitter

Výsledek obrázku pro weblogs logos

Informace & Inspirace

Objednávejte online ještě dnes!