Jdi na obsah Jdi na menu

Nakupování

ts.jpg

Svět nakupování online pro Vás

INFO eShops

Prostřednictvím internetové nákupní galerie INFO eShops Vám nabízíme možnost nakupování na nejlepších eShopech, které provozují prověřené společnosti z celého světa.

Informace & Inspirace

Objednávejte online ještě dnes!

 

 

Příspěvky

Na internetu nikdy nenakupovalo jen sedm procent Čechů

S nákupem online má zkušenost 93 procent české populace. Dvě pětiny (40 procent) si produkty a služby zajišťují přes internet velmi často. Ukázal to průzkum společnosti MasterCard na reprezentativním vzorku 1007 respondentů starších osmnácti let, který uskutečnila agentura g82. Téměř každý den přitom internet podle průzkumu používá 94 procent respondentů.

 
17. 4. 2016 | | Rubrika: Nakupování

V e-shopech nenakupuje více jak polovina Čechů, ukazují nová čísla statistiků

Podle Českého statistického úřadu má letos s nákupem přes internet zkušenost 42 procent všech spotřebitelů. Meziročně je to o tři procentní body více. Kromě oblečení a obuvi kupují Češi v e-shopech hlavně kosmetiku a elektroniku. Nepatrně více nakupují přes internet muži.

 
17. 4. 2016 | | Rubrika: Nakupování

Jourová: Čeští spotřebitelé jsou málo aktivní. Když zboží nefunguje, mávnou nad tím rukou

Zákony jsou v Česku na straně spotřebitelů. Ti toho ale příliš nevyužívají a jen málokdy s nepoctivými firmami bojují, říká eurokomisařka Věra Jourová. Češi nejsou v Evropě jediní pasivní zákazníci. Podle Jourové platí, že čím dál na východ, tím méně se zákazníci praktikám nepoctivých firem brání.
 
17. 4. 2016 | | Rubrika: Nakupování

Češi objevují nákupy potravin po internetu

Ačkoliv se prodej potravin a nápojů po internetu zatím řadí co do velikosti mezi nejmenší maloobchodní segmenty, jeho růstový potenciál naopak patří k těm největším. Nákup potravin z e-shopu vyzkoušelo 21 procent Čechů, téměř každý čtvrtý (23 procent) se na nákup potravin a nápojů on-line teprve chystá. Vyplývá to z letošního průzkumu nákupních zvyklostí v ČR společnosti KPMG.

 
16. 3. 2016 | | Rubrika: Nakupování